Shenzhen Screenage Electronics Co, Ltd

Comercial ekran aletleri için özel

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen screenage electronics Co., Ltd

iyi kalite ekran kiosk dokunma satış için
iyi kalite ekran kiosk dokunma satış için
Biz 4 yıl boyunca şirketin ürünleri satın almış. Ve kalitesi çok iyidir. Uzun zaman destek ve işbirliği için teşekkür ederiz.

—— Kishore Tod

Senin sert reklam kiosk projesi, Sizin profesyonel hizmet, kaliteli ürün ve rekabetçi fiyat için çalışan için teşekkürler çok etkileyici.

—— Toshiaki

Hızla tepki ve tamamen müşterinin ihtiyacı, ne anlama profesyonel, ciddi, biz şimdi işletmenizi gibi

—— Nick

İyi arkadaş, adım bu alan adımı bizi öğret, bizim mühendis yetiştirmek, iyi bir ilişki için teşekkür ederiz

—— Robert Gregory

İyi ürünler, destek, Çin'deki her şey için teşekkür ederiz!

—— Pahmed Senne

Ben sohbet şimdi

Shenzhen screenage electronics Co., Ltd

1 2 3 4
Shenzhen screenage electronics Co., Ltd Shenzhen screenage electronics Co., Ltd Shenzhen screenage electronics Co., Ltd Shenzhen screenage electronics Co., Ltd
Our Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SCREENAGE
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
2008 yılında kurulan Shenzhen Screenage Electronics, ticari LCD ekranın ürün geliştirme, üretim ve satışına odaklanmıştır. Şimdi Screenage, Dijital Tabela, ayaklı kiosk, Endüstriyel LCD monitör, Hepsi Bir Arada Bilgisayar ve LCD İnteraktif Beyaz Tahta dahil olmak üzere ana seri ürünlerine sahiptir. Yıllarca süren tortullaşmaların ardından, Screenage tarafından güvenlik, trafik, banka, hastane, eğitim, perakende ve mart gibi farklı alanlarda kullanılmak üzere yapılan tüm dünyada çalışan 100.000'den fazla LCD ekran bulunmaktadır. Screenage, dijital tabela, LCD CCTV monitörü ve video duvarı için toplam donanım ve yazılım çözümü sunar, yalnızca 19 "ila 82" arasında farklı ekran boyutları sağlamaz, aynı zamanda katma değerli hizmetler ve özelleştirilmiş ürünler sunar.

Screenage, Shenzhen şehrinde, Guangdong Eyaleti'nde 2.500 metrekarelik bir tesise sahip olup, kendi metal muhafaza tesisimizle mekanik parça ve bitmiş ürün için tam üretim sürecini kapsayabiliriz. Profesyonel Ar-Ge departmanları nedeniyle Screenage sadece standart ürünleri için seri üretim yapmakla kalmaz, aynı zamanda OEM / ODM üretimini müşterilerin farklı gereksinimlerine göre yapar.

İş ortaklığı taramasının seçimi, öncelikle sipariş miktarına değil, aynı zamanda her iki taraf için de ortak vizyonlar, işletme değeri, uzun vadeli büyüme ve karlılık anlamındadır.

Bu ürünler ABD, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer ülke ve bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler, binalar, mağazalar, oteller, süpermarketler, tren istasyonları, otobüs istasyonları, havaalanları, taksiler, otobüsler ve diğer açık alanlar gibi birçok alanda reklam vermek için uygundur.

Kalite, tüm dünyadaki müşterilerimize en içten saygıdır ve müşterilerimizin kalbini kazanmak ve müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak bizim için en önemli faktördür. Bu yıllar süren araştırma, geliştirme ve üretim ile tüm tasarım, malzeme satın alma, üretim ve pazarlama süreçlerinde kaliteyi kontrol etmek için özel deneyim ve yöntemlerimizi biriktirdik. Özellikle malzeme kalitesi için tedarikçilerimizle sağlam ilişkiler kurduk ve hatta kaliteyi doğrudan kontrol etmek için bazı tedarik şirketlerine yatırım yaptık.

Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet vermek bizim amacımızdır. Mükemmel satış öncesi servislerimiz ve satış sonrası servislerimiz bize birçok müşterimizin gönlünü kazandı.

Sağladığımız özelleştirilmiş hizmet, dünya çapındaki müşterilerimizin birçok sorunu çözmesine yardımcı oldu ve şirketimizde özelleştirilen ürünlerden yüksek ödüller kazanmamıza yardımcı oldu. CF kartlar, SD kartlar, USB Flash bellek kartları ve kart okuyucular gibi ürün aksesuarları sağlamanın dışında, müşterilerimize de büyük kolaylık sağlıyoruz.

İş ahlakı "Meslek Mükemmel Olur; Fiyat Karşılıklı Fayda Yaratır" dır.

LCD endüstrisinin teknolojisi hızlı gelişiyor. Küresel pazara bakacak olursak, trendleri takip edeceğiz, müşterilerimizle birlikte büyüyüp faydalanacak ve Çin'deki en yeni ürünleri ve mükemmel hizmetleri müşterilerimize sunacağız.

İletişim bilgileri
Shenzhen screenage electronics Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Allen Lei

Tel: 86-755-27336400

Faks: 86-755-61503306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)