Ana sayfa

Shenzhen screenage electronics Co., Ltd

Şirket profili

2008 yılında kurulan, Shenzhen Screenage Elektronik, üretim ve satış ticari LCD ekran ürün geliştirme odaklanmak. Şimdi Screenage Dijital Tabela, ayaklı kiosk, Endüstriyel LCD monitör, All-in-one PC ve LCD İnteraktif Beyaz Tahta dahil olmak üzere ana serisi ürünler var. Sedimantasyon yıl sonra, güvenlik, trafik, banka, hastane, eğitim, perakende ve mart gibi farklı alanlarda kullanmak için Screenage tarafından yapılan tüm dünyada 100.000'den fazla LCD ekran çalışan vardır. Screenage "82" 19 farklı ekran boyutları kaynağı değil, aynı zamanda katma değerli hizmetler ve özelleştirilmiş ürünler tedarik kalmıyor, dijital tabela, LCD monitör CCTV ve video duvarı için toplam donanım ve yazılım çözümü sağlar.

Screenage kendi metal muhafaza tesisi ile, biz mekanik kısım ve bitmiş ürün için tam üretim süreci kapsayabilir, Shenzhen şehrinde, Guangdong Eyaleti 2.500 metrekarelik tesisi vardır. Çünkü profesyonel Ar-Ge departmanı, Screenage standart ürünler için seri üretime yapabilirsiniz kalmayıp OEM / ODM üretim müşterilerinin farklı ihtiyacına dayalı yapabilirsiniz.

Iş ortaklığı Screenage seçimi, öncelikle sipariş miktarına değil, aynı zamanda paylaşılan vizyonlar, iş değeri, her iki taraf için uzun vadeli büyüme ve karlılık açısından dayalı değildir.

Bu ürünlerin yaygın ABD, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer ülke ve bölgelerde kullanılmaktadır. Bu ürünler, binalar, mağazalar, oteller, süpermarketler, tren istasyonları, otobüs istasyonları, havaalanları, taksiler, otobüsler ve diğer açık hava alanları gibi yerlerde bir sürü reklam için uygundur.

Kalite tüm dünyada müşterilerimize sunulmaktadır içten saygı ve bize müşterilerimizin kalbini kazanmak ve müşterilerimiz ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için en önemli faktördür. Bu yıl 'araştırma, geliştirme ve üretim ile, tasarımı, malzeme satın alma, üretim ve pazarlama tüm süreç boyunca kalite kontrol bizim özel bir deneyim ve yöntemleri birikmiştir. Özellikle malzeme kalitesi için, bizim tedarikçilerimiz ile firma ilişkiler kurduk ve hatta doğrudan kalite kontrol etmek için bazı tedarik şirketleri yatırım.

Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak bizim amacı budur. Bizim mükemmel satış öncesi hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri bize birçok müşteri kalpleri kazandık.

Verdiğimiz özelleştirilmiş hizmet bizim dünya çapındaki müşterilerine problemleri sürü çözmek yardımcı oldu ve bize firmamız ürünler özelleştirilmiş olanlar yüksek senin olsun yardımcı oldu. Böyle CF kartları, SD kartlar, USB Flash bellek kartları ve kart okuyucu gibi ürün aksesuarları, tedarik dışında, biz de büyük bir kolaylık ile müşterilerimize sunuyoruz.

"Meslek yapar Perfect, Fiyatı Karşılıklı yarar oluşturur" Bizim iş etiği olduğunu.

LCD endüstrisinin teknoloji hızlı gelişir. Küresel pazar karşısında, biz büyüyen ve müşterilerimiz ile birlikte yararlanan ve Çin'de yeni ürünler ve mükemmel hizmeti ile müşterilerine sunan, trendleri takip edecek.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

2 nd içinde -. Temmuz-2008, Shenzhen Screenage Electronics CO Baoan bölge, Shenzhen şehir, Çin anakara başlatıldı.

Ekim-2010 yılında Shenzhen "AOZ" yerel marka için başvuruda bulunmuştur

Mayıs-2011 yılında, Screenage FOCUSMEDIA tedarikçisi oldu

Temmuz-2012 yılında, Screenage 4. Şangay Uluslararası digital signage sergisine katıldı

Temmuz-2013 yılında, Screenage 5. Şangay Uluslararası digital signage sergisine katıldı

Nisan-2014 yılında Screenage 117 Kanton Fuarı katıldı.

Nisan-2014 yılında Screenage 6. Şanghay Uluslararası dijital tabela sergisi katıldı

Temmuz-2015 yılında, Screenage Hongkong dijital tabela sergisi katılacak

Shenzhen screenage electronics Co., Ltd Shenzhen screenage electronics Co., Ltd Shenzhen screenage electronics Co., Ltd Shenzhen screenage electronics Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : SCREENAGE

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 1000000-1500000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite ekran kiosk dokunma satış için iyi kalite ekran kiosk dokunma satış için iyi kalite ekran kiosk dokunma satış için iyi kalite ekran kiosk dokunma satış için